GHOL BASKI BETON


Baskı Beton Çalışmalarımız

Baskı beton dış ve iç hatlarda zemine güzellik katması açısıyla uzun ömürlü dekoratif görüntü sağlayan bir uygulamadır.

Baskı beton uygulaması ve şekilleri kendi içerisinde birçok örnek desenlere ve dokulara ayrılmaktadır.

Baskı betonun en önemli özelliği, kalıplar halinde tek tek döşenmiş baskılı beton teknolojisi olmasıdır.

 Ev ve İşyeri Boya, Tadilat Çalışmalarımız

Günümüz teknolojisi ile sürekli değişen ürün seçeneklerini yakından takip den firmamız,tüm yaşam alanlarınızda,her türlü işlerinizi teknik ekibimiz ve kaliteli malzeme seçenekleri ile binanızın fiziki duruşunu koruyarak çevre ve iklim koşullarını göz önünde bulundurup,kalite ve estetiği birleştirerek size en mükemmeli sunmaktadır. 

Baskı Beton

Baskı Beton özel planlanmış bir taban kaplama sistemidir. Tek tek döşenmiş natürel taş görüntüsü verilerek muhtelif renk ve desenlerde uygulanabilir. İstenilen mekânda, çevrede ona özel olarak yapılmakta olan zemin kaplama yöntemine ‘’baskı beton’’ adı verilmektedir.

Baskı Beton Kalıpları

Desenli baskı beton kalıpları iç ve dış mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama kalıp malzemesidir. En önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren, desen baskılı beton baskı teknolojisi olmasıdır. En önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren, desen baskılı beton baskı teknolojisi olmasıdır.

Zemin Baskı Beton

Uygulanma aşamaları teknik bilgi ve beceri gerektiren bu ürünler, en farklı ve özel görselliğe sahip harika sonuçları sizlere sağlar.Son dönemde oldukça sık tercih edilen zemin baskı beton aşınma olasılığı yüksek olan alanlarda bile oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Duvar Baskı Beton

S

Son teknoloji ve olarak uygulamalar içinde yer alan duvar baskı beton bizler için ideal bir alternatif sunuyor. Güncel teknolojiler ile farklı ve güzel sonuçları artık her alanda alıyoruz. Daha özel araçlara biniyor, daha temiz yolları kullanıyor, daha konforlu evlerde ve ofislerde yaşıyoruz.

Zemin Baskı Beton ile Dekoratif Zeminler

İnsanlar ilk dekoratif zemin baskı beton ile tanıştığında, güzelliğiyle, sağlamlığıyla, geniş renk ve desen yelpazesiyle ve uzun yıllar kullanabilme avantajıyla, artık sıradan ve estetikten uzak beton zeminleri unutmuş durumdalar.

Neredeyse tüm zeminlerde kullanılabilen zemin baskı beton, çoğunlukla alışveriş merkezleri, cafeler, restoranlar, çocuk parkları, otoparklar, tarihi mekanlar, kaldırım ve patikalar, koşu yolları, turistik tesisler ve hatenlerin zeminlerinde kullanılabilmektedir. Amaç, uygulamanın yapıldığı zemine, sanatsal bir değer katarak, desenlerin ve renklerin çevreyle bütünlüğünü sağlamaktır.

Zemin Baskı Beton Uygulaması Ne Kadar Zaman Alır?

Uygulama süresini en fazla etkileyen nokta, baskı betonun yapılacağı zeminin boyutudur. Boyut ne kadar büyük olursa, uygulamanın bitmesi de aynı şekilde uzun sürecektir. Bunun yanı sıra, zemin baskı betonun yapılacağı yerin fiziki alt yapısı, mevsim, hava durumu ve değişken ince ayrıntılar da uygulama süreceni etkileyecektir. Uzmanlarımız ve geniş kadromuz ile her uygulamada, süreci minimize etmekte ve müşteriye vaat edilen zamanda diliminde işi tamamlamaktayız.

Endüstriyel Kaplamada Yeni Dönem

Teknoloji bizlere sadece cihaz olarak sunulmuyor. Artık maddelerin yapıları, özellikleri çok daha yakından ve net olarak incelenebildiği, geliştirilebildiği için ciddi anlamda farklı boyutlarda da karşımıza çıkıyor. Özellikleri bakımından onlarca yıldır hayatımızda olan beton sistemler, hali hazırda bu gelişmelerden de ciddi anlamda etkilenmekte. Özellikle endüstriyel baskı beton uygulamaları, artık her alanda karşımıza çıkan etkin sistemler içinde yer alıyorlar. Elbette ki, birçoğumuz neden bu sistemlerin kullanıldığını bilmek istiyoruz. Öncelikli olarak beton dediğinizde dayanıklılık akla gelse de, türleri nedeni ile farklı kaliteler de söz konusu oluyor. Ayrıca endüstriyel baskı beton fiyatları alınan randıman göz önünde bulundurulduğunda da oldukça uygundur. Uygulama aşaması biraz farklı olan bu sistem, uzmanlık gerektirir ve sonuçları ise inanılmaz derecede sizi tatmin edecektir. Özellikle görsel seçenekleri nedeni ile her alanda ve cephede kullanılabiliyorlar. Şık bir taş görüntüsü elde etmek istediğinizde kaplama yerine, baskı sistem çok daha yüksek bir randımanı iç ve dış mekan olarak sizlere sunacaktır. Kısacası hayatımıza kalite ve şıklık sunan teknolojik ürünler içinde artık bunu da sayabiliriz.

Zemin Baskı Beton Uygulamasının Zemine Yerleştirilmesi

S

Zemin ile ilgili kısımların geçilmesinden ve harcın dökülme aşamasından sonra sıra baskı beton uygulama kısmına gelmektedir. Bu uygulamanın kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerektiğini tekrardan belirtmeliyiz. Bu işin uzmanları harç için gerekenleri ve en ince hesapları yaparak harcı hazırlamaktadırlar. Zemin baskı beton için genel olarak 4 inçlik taşların kullanılması uygun görülmektedir. Beton dökülme işlemlerinden sonra taşlama kısmı yapılır. Bu aşamada seçilen desene uygun baskı beton kullanılmaktadır.

Yine yüzdürme ya da şaplama denilen aşamada bu kısımda yapılır ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesi sağlanır. Bu aşamanın da tamamlanmasından sonra kür adı verilen özel bir karışım zemin yüzeyine uygulanmaktadır. Bu karışım sayesinde zeminin yüzeyindeki hemen her tür çatlaklar ve kırışıklıklar kapatılır. Yine bu karışım zemin yüzeyi için müthiş bir koruyucu vazifesi üstlenir ve zemini hemen her tür kimyasala ve aşınmaya karşı korur.

Beton Şap Zemin Beton

Makina ile yapılan ve aslında helikopter şap olarak anılan beton şap zemin uygulaması, genellikle geniş ve çok amaçlı kullanılan alanlar için uygulanmaktadır.

Desenli Beton Firması Olarak Neden Biz?

Baskı beton çalışması alanında uzun yılların tecrübe ve birikimine sahip bir firmayız. Çalışanlarımızın tamamı sigortalı çalışanımız olup, her birisi alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile iş yapmaktayız. Bu sebeple uyguladığımız bütün baskı beton zemin kaplama sistemleri için müşterilerimize garanti taahhüt ediyoruz. Firmamızda asla geçici işçi çalıştırılmamakta olup, uygulamalarımızın tamamı uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm bu müşteri merkezli hizmet politikamız yüzünden en çok tercih edilen ve her zaman aranılan firma konumundayız.

ŞIK VE KALİTELİ GÖRÜNÜM

Baskı Beton Uygulamasının şık ve kaliteli görünüşü ile dikkatleri çeker. İşyerleri ve çalışma sahalarında çoğunlukla kullanılır.


DEĞER KATAR

Baskı Beton uygulaması, yapılan yerin görüntüsüne dekoratif bir imaj katarak, finansal değerini arttırır.


DAYANIKLI VE SAĞLAM

Darbelere, çatlaklara, çökmelere, kırılmalara, sert kış şartlarına veya sıcak yaz aylarına meydan okuyan baskı betonları, zeminin dayanıklılık ve sağlamlığını arttırarak, uzun yıllar kullanılabiliyor.


Arama yapmak veya Whatsapp üzerinden bilgi almak isterseniz yukarıda yer alan butonlara tıklayabilirsiniz.